KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

SIZEL Sızdırmazlık Profilleri

 

35 yıllık alüminyum profil, PVC profil ve doğrama imalat tecrübemizde en önemli unsurun sızdırmazlık ve bunun sebebi de kullanılan fitiller olduğunu gördük.

 

TPE, TPV ve PVC’den üretilen fitiller ile PVC profil sektöründe imalata başladık.

 

AR-GE çalışmalarımızda katlanır cam balkon fitillerinde ki sararma, kırılma, camdan çıkma ve sızdırmazlık sorunlarını gözlemledik. Yaptığımız AR-GE çalışmaları sonucu sararma, kırılma, camdan çıkma ve sızdırmazlık problemlerini en aza indirecek tasarımızla 2010 yılında CAM BALKON FİTİL üretimine başladık. Zamanla öncelikli işimiz oldu.

 

KALİTE PRENSİBİMİZ

 

Kendimizi müşteri olarak görüp, ürettiğimiz ürünü kendi binamızda kullanıma uygun bulursak satışa sunuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti en önemli prensibimiz.

 

Hedeflediğimiz kaliteli üretimi yapmak için yeterli makine ve ekipmanlarımızın yanı sıra yeterli miktarda hammadde ve ürün stoğu ile her an hizmetinize hazırız. 

 

Güneş ışığı, güneş ısısı, yağmur gibi yaşlanma ve kırılma testlerini geçen uygun hammaddeler ile 9 yıldır sektöre hizmet vermekteyiz. Hala düzenli olarak müşterimiz sektördeki lider kuruluşların laboratuarlarında testlerimiz yapılmaktadır.